Innovation Business lab. Як це було?

Shape Image One
🤔Як це було?
Усім подобаються фоточки із серії “До/Після”?🏚️/🏠
😃Нам так!
👍Особливо коли це про позитивні зміни у нашій громаді.

🙃Завдяки проєкту “Innovation business lab”, до таких змін додалось створення простору для навчання, втілення ідей та реалізації можливостей на базі

Вугледарський коледж
💥Цей простір вже наповнен енергією, знаннями, натхненням, завзятістю та успіхом!
❗І кожної суботи він чекає саме на ТЕБЕ 👋 щоб поділитися всім цим і довести, що ТИ можеш зробити своє життя таким, яким хочеш!
Прийди і відкрий в собі уміння заробляти великі гроші 💰💰💰

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

INNOVATION BUSINESS LAB

     Проєкт «Innovation business lab» реалізується Установою Агенція Розвитку Вугледара за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» в межах національного проєкту «Децентралізація» та Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.
     Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди Програми та ЄС.
     Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
     Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.