Привіт друже! Ти знаходишся на сайті, який допоможе тобі зробити свої перші кроки у світ великого бізнесу.​

Створення власного бізнесу – це трошки ризикована справа, яка вимагає витримки і вправності. Адже це і злети, і падіння. Головне при цьому не опускати руки, адже навіть найвідоміші та найуспішніші фігури в світі бізнесу терпіли невдачі та поразки. Але, незважаючи на це, вони змогли досягти успіху. Це значить, що і ти – зможеш.

Всі підприємці початківці стикаються, як правило, з одними і тими ж проблемами. Більшість підприємців та підприємиць на старті свого бізнесу не мають можливості постійно звертатися за порадою до більш досвідчених людей, хоча б тому, що самих підприємців не так вже й багато, досвідчених ще менше. Збираючи по крупиці інформацію, підприємець початківець обростає мудрістю, стає досвідченим і вже сам може ділитися знаннями, але на це вже немає часу. Тому ми вирішили допомогти, наскільки це в наших силах.

Ми створили Innovation business lab для навчання та взаємодії підприємців та підприємиць, тут буде трошки мотивації, трошки теорії та трошки практики.

Американський бізнесмен, мільярдер Дональд Трамп говорив: «Немає нічого більш злочинного для фінансового благополуччя, ніж вигадати відмінну ідею, і не спромогтися реалізувати її».

Тож, скроль донизу та починай просто зараз! 

Бажаємо тобі успіхів!

INNOVATION BUSINESS LAB

     Проєкт «Innovation business lab» реалізується Установою Агенція Розвитку Вугледара за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» в межах національного проєкту «Децентралізація» та Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.
     Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди Програми та ЄС.
     Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
     Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.